Zapraszam wszystkich organizatorów wypoczynku do skorzystania z naszej wakacyjnej oferty. Proponujemy Państwu organizację kolonii i obozów w oparciu o obiekt Szkoły Podstawowej w Jastarni. Jest to obiekt ogrodzony położony w centrum miasta przy głównym deptaku w kierunku Zatoki Puckiej. Jastarnia to gmina miejska w województwie pomorskim, w powiecie puckim, na Mierzei Helskiej. Kurort nadmorski z sześcioma letnimi kąpieliskami morskimi, portem morskim i przystanią morską.

Szkoła, w której będzie organizowany wypoczynek jest obiektem po kapitalnym remoncie. W wyniku prac remontowych dobudowano jedno piętro, wybudowano nowy łącznik między budynkami jak i zadbano o nowy wygląd wewnętrzny.

 
 
 
   

Uczestników i kadrę wypoczynku kwaterujemy w salach lekcyjnych. Ilość osób kwaterowanych w danej sali jest uzależniona od jej wielkości. Każda sala wyposażona jest w tapczany lub (i) łózka polowe, pościel, szafy lub(i) szafki. Łącznie na dwóch piętrach budynku można zakwaterować 180 osób. Sale nie posiadają łazienek, ale na każdym piętrze budynku znajdują się toalety z łazienkami. W budynku szkoły znajduje się stołówka, na której podajemy bardzo smaczne posiłki. Każda osoba zakwaterowana w szkole w ramach odpłatności za pobyt otrzyma całodzienne wyżywienie składające się ze śniadania, dwudaniowego obiadu, podwieczorka i kolacji. Stołówka posiada 70 miejsc konsumpcyjnych. Na życzenie organizatora wypoczynku za dodatkową opłatą zapewniamy suchy prowiant na powrót do domu.

 
 
 

Grupy zakwaterowane w szkole mają możliwość do bezpłatnego korzystania z sali gimnastycznej. Godziny i warunki korzystania z sali gimnastycznej należy uzgodnić na miejscu z kierownikiem obiektu.

Bezpośrednio ze szkołą sąsiaduje hala sportowa (obok na zdjęciu). Jest to wielofunkcyjny obiekt sportowy przystosowany do rozgrywania zawodów sportowych, przeprowadzania treningów i ćwiczeń. Zasady korzystania z hali oraz warunki odpłatności należy uzgadniać bezpośrednio z kierownictwem hali pod numerem tel.58 675 28 56 . Więcej informacji na temat hali sportowej można znaleźć na stronie: http://www.jastarnia.pl/hala_sportowa.html.
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na terenie miasta znajduje się kompleks boisk sportowych ORLIK. Warunki korzystania z boisk należy uzgadniać pod numerem tel.880 232 457.

Nie pośredniczymy w rezerwacji hali sportowej oraz innych obiektów sportowych. Zdjęcia zamieszczone obok przedstawia halę sportową. Cena pobytu nie obejmuje najmu tej hali.

 
 
 
   

Cena jednostkowa obejmuje następujące świadczenia:

 • całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja),
 • zakwaterowanie w salach lekcyjnych,
 • możliwość korzystania ze sprzętu nagłaśniającego w celu organizacji dyskotek,
 • 1 miejsce bezpłatne dla opiekuna na każde 15 miejsc pełnopłatnych,
 • 1 miejsce bezpłatne dla kierownika grupy liczącej razem z kadrą min.49 os.,
 • 1 miejsce bezpłatne dla pielęgniarki lub innej osoby zapewniającej opiekę medyczną (dla grup liczących razem z kadrą min.50 osób).
 • możliwość korzystania z sali gimnastycznej (szkolnej).

 
 
 
 
 

1) W zależności od wybranej opcji cenowej na każde 15 osób, za które wnoszona jest pełna odpłatność jedna osoba kadry wychowawczej przyjmowana jest bezpłatnie. Dla tej osoby bezpłatne są także inne świadczenia zamawiane dla całej grupy np. suchy prowiant. W przypadku przekroczenia tych limitów kadra rozliczana jest jak uczestnik wypoczynku. Ilość miejsc bezpłatnych jest zaokrąglana do liczby całkowitej (w dół).

 

2) Miejsce bezpłatne dla kierownika grupy przyznawane jest każdej grupie liczącej min. 49 osób razem z kadrą.Dla grup mniejszych ale liczących co najmniej 15 osób kierownik grupy liczony jest po cenie zakwaterowania, a w pozostałych przypadkach jak uczestnik wypoczynku.

 

3) Nie ma aktu prawnego regulującego kwestie konkretnego sposobu organizacji opieki medycznej w ramach wypoczynku, która powinna zostać zapewniona jego uczestnikom. Każdy organizator wypoczynku dzieci i młodzieży ma obowiązek zapewnienia dostępu do opieki medycznej w ramach świadczeń opieki zdrowotnej udzielanych na zasadach określonych w ustawie z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (organizator powinien znać dane teleadresowe, godziny przyjęć oraz zakres świadczeń opieki zdrowotnej właściwego świadczeniodawcy)lub na podstawie umowy zawartej z lekarzem, pielęgniarką lub ratownikiem medycznym. W związku z tym jeżeli grupa zorganizowana zatrudnia we własnym zakresie na terenie obiektu osobę sprawującą opiekę medyczną,a grupa liczy min. 50 osób (razem z kadrą) to zapewniamy bezpłatny pobyt dla tej osoby. Dla grup, które liczą min. 140 osób i zapewnią opiekę medyczną we własnym zakresie dodatkowo bezpłatnie oddamy w użytkowanie ambulatorium. Ambulatorium możemy oddać także w użytkowanie mniejszym grupom pod warunkiem, że zatrudniona przez nich osoba sprawująca opiekę medyczną zapewni taką opiekę bezpłatnie innym grupom przebywającym w tym samym czasie w obiekcie. Ponieważ dysponujemy tylko 1 pomieszczeniem ambulatorium to w tym przypadku obowiązuje kolejność zgłoszenia takiego zapotrzebowania.

 

4) Zasady korzystania z sali gimnastycznej określa kierownik obiektu. W przypadku pobytu w tym samym czasie innych grup mających prawo do korzystania z sali gimnastycznej należy na miejscu uzgodnić godziny korzystania.

 

W celu złożenia zamówienia należy wysłać e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając następujące informacje:

 • pełna nazwa, adres i NIP składającego zamówienie,
 • termin pobytu podając nazwę pierwszego posiłku w dniu przyjazdu i ostatniego w dniu odjazdu,
 • ilość uczestników,
 • ilość kadry,
 • informacja czy doliczyć skuchy prowiant na powrót,
 • propozycje dot. terminów płatności,
 • imię i nazwisko oraz funkcja (stanowisko) osoby(osób) upoważnionej(ych) do podpisania umowy.

Po otrzymaniu zamówienia dokonamy jego potwierdzenia, a następnie przygotujemy umowę do akceptacji. Po podpisaniu umowy zamawiający w terminie określonym w umowie jest zobowiązany do dokonania wpłaty zaliczki. Wstępna rezerwacja obowiązuje jedynie do czasu podpisania umowy. Gwarancją rezerwacji terminu jest jedynie podpisanie umowy. Rezerwacje można składać emailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 501 750 314.

 
 
 

Szkoła Podstawowa im. J. Wybickiego
ul.Stelmaszczyka 4
84-140 Jastarnia