Oferta wypoczynku dotyczy terminów:

  • 23.06.2018 - 01.07.2018
  • 14.07.2018 - 25.08.2018

Uwaga !
Ponieważ obiekt nastawiony jest głównie na grupy zorganizowane na chwilę obecną nie wsszyskie terminy są dostępne dla wczasowiczów. Sytuacja z upływem czasu będzie ulegała zmianie.

 
 
 
noclegi w salach lekcyjnych Zespołu Szkół Ogólnokształcących,
śniadania wydawane w formie szwedzkiego stołu,
obiad (tylko dla osób z całodziennym wyżywieniem),
kolacja (tylko dla osób z całodziennym wyżywieniem),
  
 Informacje na temat noclegów
     Naszych gości kwaterujemy w salach lekcyjnych Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Pobierowie. Na okres sezonu wakacyjnego z pomieszczeń lekcyjnych wynoszone są meble szkolne i urządzane są pokoje wyposażone w tapczny z pościelą, krzesełka, szafki, stolik. Każda sala udostępniana jest na wyłączność. Pokoje nie mają łazienek, ale na każdym piętrze są toalety i łazienki ogólnodostęne, a przy sali gimnastycznej znajdują się natryski.
 Informacje na temat wyżywienia
     W budynku szkoły znajduje się stołówka, na której wydajemy śniadania, obiady i kolacje. Śniadanie wydawane jest w formie szedzkiego bufetu. Każdy obiad składa się z dwóch dań (zupa, danie główne, napój). Dla gości oferujemy dwa warianty cenowe: nocleg z całodziennym wyżywieniem i nocleg ze śniadaniem.
 
 

 
 

*) Za dzieci do lat 3 nie pobieramy opłaty pod warunkiem, że nie będą korzystały z wyżywienia oraz oddzielnego miejsca przy stole i miejsca do spania. Jeżeli chcemy aby dziecko miało oddzielne łóżko wówczas należy za dziecko wnieść opłatę jak w cenniku w pozycji: dziecko do 8 roku życia.

 
 

W przypadku zakwaterowania mniejszej ilości osób niż miejsc noclegowych w pokoju do opłaty doliczamy 40% od każdego niewykorzystanego miejsca w pokoju.

 Obniżona stawka dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat obowiązuje pod warunkiem, że dziecko przebywa w pokoju z co najmniej 1 pełnoletnim opiekunem.

 

Dzieci w wieku od 3 do 8 lat korzystające z obniżonej stawki otrzymują połowę porcji żywieniowej.

 
 
 dodatkowe posiłki - zgodnie z cennikiem wyżywienia,
 
 
 

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14:00 w dniu przyjazdu i kończy o godz. 10:00 w dniu odjazdu.